Komody do sypialni

Wyświetlanie 1–16 z 51 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 51 wyników

Komody do sypialni

Jest jednym z najbardziej uniwersalnych mebli, ponieważ pasuje praktycznie do każdego pomieszczenia. W sypialni stanowi zaraz po szafie najważniejszy mebel do przechowywania ubrań, bielizny oraz innych przedmiotów. Z tego względu komoda do sypialni powinna być pojemna i praktyczna, ale również wytrzymała ze względu na dużą częstotliwość korzystania z tego mebla. 

Najpopularniejsze komody do sypialni

Komody do sypialni mogą mieć różne rozmiary, jednak zazwyczaj są to sporych rozmiarów meble. Najczęstszym wyborem są komody z szufladami, jednak w niektórych modelach zastosowano połączenie szuflad oraz zamykanych szafek. Dzięki temu na półkach można przechowywać przedmioty, które nie mieszczą się w szufladach. Warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z jakiego wykonany jest mebel oraz prowadnice szuflad, tak aby wybrać komodę, która będzie nam służyła przez długie lata. 

Nowoczesne komody do sypialni – jaką wybrać?

Najbardziej uniwersalnymi kolorami mebli są jasne odcienie drewna oraz biel. Stąd najczęstszym wyborem jest biała komoda do sypialni, choć nie jest to reguła. Dużą popularnością cieszą się również meble z frontami połyskującymi (komoda glamour), pasujące do ozdobnych i luksusowych sypialni. Jeśli chodzi o wygląd komody, to powinna ona pasować do stylu, w jakim urządzona jest sypialnia, oraz do pozostałych mebli, takich jak szafa, łóżko czy stoliki nocne.